Dzień Wiosny 2019

Drukuj

wiosna 2019Cóż to się działo w Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole! Jak na tak szczególny dzień w roku przystało było prawdziwie kolorowo i różnorodnie :) Kwieciste koszule, chusty, kapelusze... Do strojów dołączmy dużą dawkę talentów i dobrego humoru w wykonaniu naszych uczniów i ich wychowawców! Poza śmiesznymi kabaretami, skeczami, tańcami, piosenkami był czas na rozgrywki sportowe. Do boju przyłączyli się uczniowie poszczególnych klas jak również - stęsknieni po zimie za słońcem, muśnięci przez pierwsze wiosenne promienie niesamowitą energią - nauczyciele z Dyrekcją na czele! Walka była zacięta, konkurencje trudne, bój zaiste ciężki :) Tak wesołe przywitanie Wiosny w naszej szkole zgotował nam nasz Szkolny Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem swojej opiekunki - pani Karoliny Szkudlarek. Gratulujemy organizatorom i wszystkim występującym pomysłowości i kreatywności!

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews