Studniówka 2018

Drukuj

studniówka20083 lutego 2018 w Domu Strażaka w Kłodawie do białego rana trwała niezapomniana impreza. Szczególna dla tegorocznych maturzystów bo jedyna w swoim rodzaju - STUDNIÓWKA! Jak tradycja nakazuje bal rozpoczynał tradycyjny polonez w zapierającym dech w piersiach wykonaniu maturzystów. Do tańca poproszeni zostali również Dyrektor pan Jerzy Markowski, Wice Dyrektor pan Radosław Mikołajczyk oraz wychowawczynie klas maturalnych, panie: Izabela Dzięgielewska, Anna Tomczyk oraz Magdalena Malicka. Nad tym pięknym wykonaniem jak co roku czuwała pani Mariola Główczyńska, która całe serce włożyła w przygotowanie młodzieży. Po tańcu usłyszeliśmy ciąg przemówień i podziękowań. Łzy wzruszenia pojawiły się w niejednym oku. Część oficjalną zakończył walc wiedeński w wykonaniu uczniów, rodziców i nauczycieli oraz toast lampką szampana za powodzenie na egzaminach maturalnych. Potem zabawy nie było końca. Orkiestra, która przygrywała skoczne utwory, uczniowie, którzy nie szczędzili swych sił na taniec. Wspólne koła, wężyki... pyszne jedzenie, piękne dekoracje, płonący fajerwerkami tort... i tak do samego rana :)
A dziś... zostały wspaniałe wspomnienia. Nogi jeszcze podrygują do tańca. Buzie uśmiechają się na myśl o tym jak było cudownie i kolorowo. Jak miło spędziliśmy tę noc wszyscy razem...
Za około 100 dni matura. Teraz czas podwijać rękawy i brać się do nauki aby matura każdemu maturzyście udała się tak samo pięknie jak bal studniówkowy. Tego Wam drodzy uczniowie serdecznie życzymy :)

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews