Spotkanie z Dobromirem Makowskim

Drukuj

dobromir28 lutego o godzinie 12.00 w naszej szkole odbędzie się spotkanie z Dobromirem „Mak” Makowskim dla uczniów naszej szkoły.

Spotkanie jest finansowane ze środków Gminy Kłodawa.

Spotkanie z Dobromirem „Mak” Makowskim w ramach projektu o nazwie– RapPedagogia – to program "oparty na muzyce hip hop, elementach profilaktyki, inspirowany życiem autora i wykonawcy". Autor projektu "RapPedagogia" jest założycielem fundacji "Młodzi dla młodych", która swoją siedzibę ma w Pabianicach. Jest także pedagogiem oraz animatorem projektów pedagogicznych z młodzieżą na ulicach. Przed laty sam mierzył się z wieloma problemami będąc wychowankiem domu dziecka, osobą uzależnioną, bezdomną. Obecnie jeżdżąc po Polsce dociera do wielu szkół, domów dziecka, domów poprawczych i zakładów karnych mówiąc do młodzieży, iż można żyć inaczej.

Adres strony internetowej, gdzie możecie poczytać więcej o Dobromirze Makowskim oraz o projekcie: http://makowskidobromir.pl/

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews