"Srebrne muszkiety 2019"

Drukuj

srebrne muszkiety2019

W dniu 21.05.2019 na strzelnicy pleszewskiej siedziby LOK odbył się 58 Finał Wojewódzki Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich "O Srebrne Muszkiety-2019".
Juniorzy ze Szkolnego Koła Strzeleckiego przy ZSP Kłodawa wywalczyli wicemistrzostwo województwa wielkopolskiego! Drużynę tworzą: Marcin Ostróżka(IVTe), Krzysztof Bojanowski(IIITm), Konrad Sieradzki(IITi) i Maciej Kowalewski(IA LO). Chłopaki wystrzelali 1043 punkty na 1200 możliwych. Ponadto Konrad Sieradzki indywidualnie wywalczył wicemistrzostwo województwa z wynikiem 359/400 punktów. Pierwszy był Filip Cieniewski a trzeci Kamil Szczęsny oboje z kłodawskiej "jedynki".
Nasze dziewczęta po wyrównanej walce zdobyły czwarte miejsce. Drużynę tworzyły: Anna Piguła, Ewa Witaszek i Weronika Tomaszewska, wszystkie z klasy IIA LO. Ponadto Ania indywidualnie wywalczyła trzecie miejsce ulegając tylko koleżankom z kłodawskiej "jedynki" Magdalenie Banasiak(I) i Wiktorii Kowalewskiej(II).
Jak widać Kłodawa strzelectwem sportowym stoi. Pierwsze miejsce i awans do finału centralnego w Bydgoszczy zarówno w juniorkach jak i juniorach zdobyła kłodawska SP nr 1. Serdecznie gratulujemy naszym kolegom i koleżankom i trzymamy kciuki za występ w finałach ogólnopolskich. Za rok Bydgoszcz jest nasza ;)!
Wszystkim moim podopiecznym dziękuję za trud, poświęcenie i ogrom pracy włożony w przygotowania do zawodów o randze wojewódzkiej. Daliście z siebie wszystko a niektórzy nawet odrobinę więcej  Chłopcom zabrakło niewiele do wygranej. Na pewno powalczymy o nią za rok.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews