Turniej strzelecki

Drukuj

jedynka21.11.2017r. w hali sportowej SP nr 1 im. św. Jana Pawła II odbył się turniej strzelecki z okazji powstania Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka"w Kłodawie. Strzelano z karabinków pneumatycznych do tarcz oddalonych o 10 metrów. Każdy zawodnik oddawał 10 strzałów ocenianych. W zawodach uczestniczyło 74 zawodników i zawodniczek ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu kolskiego i włocławskiego, a także drużyny z Kutna. Nasze drużyny zajęły odpowiednio w kategorii chłopców III i IV miejsce, w kategorii dziewcząt IV i V. Zawodnicy biorący udział w zawodach z naszego koła:
Marcin Ostróżka, Krzysztof Bojanowski, Konrad Sieradzki, Patryk Jaworski, Sebastian Jagodziński, Adam Cieniecki, Bartosz Wronkiewicz, Damian Potkański, Piotr Ignaszak, Joanna Jasińska, Weronika Witkowska, Ewa Witaszek, Klaudia Lewandowska, Weronika Tomaszewska, Klaudia Woźniak, Paulina Kwiatkowska.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews