Mistrzostwa powiatu kolskiego w piłce nożnej.

Drukuj

mistrzostwa powiatu17Turniej składał się z dwóch etapów. 15.03 na orliku przy ul.Cegielnianej w Kłodawie odbył się pierwszy etap grupowy. Naszym chłopakom udało się ograć ZSCKR Powiercie i wejść do ścisłego finału, który odbył się 22.03 na orliku przy LO w Kole. W pierwszym meczu półfinałowym nasza drużyna uległa nieznacznie bo 0:1 obecnym mistrzom województwa w piłce halowej drużynie ZST Koło. Nie załamało to naszych chłopców i w meczu o trzecie miejsce rozgromili oni gospodarzy LO Koło 3:0.

Skład drużyny: Kacper Fabiniak, Filip Gregorczyk, Łukasz Grudziński, Eryk Białas, Filip Wolski, Piotr Sowiński, Kordian Koperski, Filip Kwiatkowski, Kacper Mikołajczyk, Mateusz Sędziak, Julian Kubiak, Jakub Nowak, Mateusz Ruciński. W turnieju finałowym zabrakło w naszej drużynie Mateusza Rucińskiego i Filipa Kwiatkowskiego. Pierwszy nabawił się kontuzji kolana, drugi się rozchorował.
Całej ekipie GRARULUJEMY !!!

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews