Tenis stołowy 2014/2015

Drukuj

tenis1415W dniu 03.06.2015r w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych zostały rozegrane Mistrzostwa Szkoły w Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców.
Mistrzostwa Szkoły w Tenisa Stołowego zorganizowały nauczycielki wychowania fizycznego dyrektor Mariola Główczyńska i Anna Cichocka. Zawody obserwował były absolwent Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie , obecnie mgr wychowania fizycznego , trener i czynny zawodnik Tomasz Pińkowski.

Sędziami głównymi podczas Szkolnych Mistrzostw w Tenisa Stołowego byli, w kategorii dziewcząt Gracjan Danielewicz klasa IIITE, w kategorii chłopców Marcin Kotwasiński klasa IIITE.
Sędziowie pomocniczy:
•Monika Lewińska I A LO
•Lidia Kuroczycka I A LO
•Natalia Pietrzak I A LO
•Pietrzak Magdalena I A LO

W rozgrywkach wzięło udział 10 najlepszych zawodniczek i 12 zawodników (z wszystkich typów szkół: Liceum Ogólnokształcącego, Technikum, Zasadniczej Szkoły Zawodowej) zakwalifikowanych na drodze eliminacji w Klasowych Mistrzostwach, które odbyły się w lutym i marcu bieżącego roku szkolonego.
W wyniku zaciętej walki w kategorii dziewcząt czołowe miejsca zajęły:
I miejsce – Dominak Marta klasa IIa ZSZ
II miejsce – Opasiak Ewelina klasa IIB LO
III miejsce- Jeziorska Justyna klasa IB LO
W kategorii Chłopców najlepsze wyniki uzyskali:
I miejsce – Wrzesiński Michał IITM
II miejsce – Andrzejczak Krzysztof IIa ZSZ
III miejsce – Wawrzyniak Dawid IITE
W roku szkolnym 2014/ 2015 Tytuł „Mistrzyni Tenisa Stołowego” w kategorii dziewcząt w spole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie uzyskała Dominak Marta, natomiast „Mistrzem Szkoły Tenisa Stołowego” w kategorii Chłopców został Wrzesiński Michał.
Ceremonia rozdania nagród odbędzie się 26 czerwca 2015r na uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego w obecności całej społeczności szkolnej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Ze sportowym pozdrowieniem
nauczyciele wychowania fizycznego!!!

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews